+420 602 583 981
info@vladislavjancar.cz

Vzduchotechnika

Vzduchotechnika Zlín

Dlouholeté zkušenosti ve vzduchotechnice
Vlastní výroba, prodej a montáž
Odborný servis a opravy
Specializujeme se na větrání s rekuperací a průmyslové odsávání
Kalkulace a poradenství odborníka ZDARMA

Poskytujeme
Větrací jednotky
ANO
Rekuperační jednotky
ANO
Vzduchovody
ANO
Průmyslové odsávání
ANO
Kalkulace a poradenství
ZDARMA
Zaměřujeme se na služby pro
Průmyslové haly a objekty
Supermarkety
Obchodní domy
Administrativní objekty
Restaurace a bary

Přesnější informace najdete po výběru oboru vzduchotechniky:

Ukázky

Vzduchotechnika Zlín

Hledáte dodavatele a prodej vzduchotechniky ve Zlínském kraji? Potřebujete díly pro vzduchoteniku, vzt potrubí nebo její montáž? Jste tu správně. Realizujeme zakázky pro restaurace, supermarkety, obchodní domy a také pro průmyslové objekty. Zaměřujeme se zejména na větrání s rekuperací a technologické odsávání. Velkou naší předností jsou dlouholeté zkušenosti a také fakt, že sami zajišťujeme klempířské práce. V praxi to znamená, že v rámci zákazky vzduchotechniky můžeme realizovat řešení na míru. Zajišťujeme výrobu vzduchotechniky, prodej, samotnou montáž i následný servis. Při spoluprací s námi máte vyřešený i budoucí servis. Hledáte dodavatele vzt nebo potrubí pro vzduchotechniku pro města Zlín, Uherské Hradiště, Kroměříž a okolí? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře výše.

Vzduchotechnika Vsetín

Působíme také na vsetínsku. Zejména ve městech Vsetín, Valašské Meziřící a jejich širokém okolí. Ať hledáte dodavatele kompletních služeb nebo je prodej, servis či montáž vzt můžete se na nás obrátit.

Vzduchotechnika Ostrava

Za dobu našeho působení jsme realizovali zakázky vzduchotechniky také na ostravsku. V rámci středních a větších zakázek působíme také ve městěch Ostrava, Nový Jičín, Karviná a Český Těšín. Zaměřujeme se zejména na větrání s rekuperací a technologické odsávání.

U nás získáte zdarma nezávaznou cenovou kalkulaci a poradenství od odborníků s dlouholetými zkušenostmi. Využijte formuláře poptávky nebo spočítat cenu.

Vladislav Jančár - střechy, klempířství, vzduchotechnika - Více informací

© 2021 Vladislav Jančár - střechy, klempířství, vzduchotechnika